Gorabet Özel Masa Nedir?

Gorabet Özel Masa Nedir?

Gorabet Özel masa yalnızca sizin kontrolünüz de olan ve de her oyun sonunda size +5 puan kazandıran masa türleridir. Özel masanın üzerinde sizin isminiz gözükmektedir ve diğer masalardan farklı bir renge sahiptir. İstediğiniz salonda istediğiniz her hangi bir isim de istediğiniz masa numarasını kendi kontrolünüz de kullanabilme imkanınız vardır. İstediğiniz zaman masa oyun türünü masa ismini değiştirebilme imkanınız vardır. Özel masa sahibi olmak adına önce kredi yüklemeniz gerekmektedir ve daha sonra da pazar alanından istediğiniz bir masayı seçmeniz gerekmektedir.

Reklam kodunuzu buraya ekleyebilirsiniz.

Masa açmak adına salona giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan ‘Gorabet masa aç’ butonuna tıklamanız gerekmektedir. Oyun türünü ister eşli isterseniz de herkes tek olarak belirleme imkanınız vardır. Masanız maksimum kaç puan olacağını belirleyerek de oyun süresini belirlemiş olursunuz. Puanlar masa puanı ile başlamaktadır ve giderek düşüş göstermektedir. Herhangi birinizin puanı 0 olduğu zaman oyun yeniden başlamaktadır.

Gorabet Okey oyunun birkaç çeşit bitiş şekli mevcuttur. Her bitiş özelliğini baz alarak rakiplerinden puan düşürülmektedir. Normal dizilim yapılarak bitiş yapar iseniz rakiplerinizden iki puan düşmektedir. Normal biter iseniz en son okey atmanız halinde rakiplerinizden dört puan düşmektedir. Çifte gider iseniz dört puan düşer fakat en son attığınız okey olursa rakiplerinizden tam sekiz puan düşmektedir. Rakiplerinizden puan düşürttüğünüzde sizin de genel puanınız artmaktadır. Eşli oyunlarda da aynı şekilde rakiplerinizden puan düşerken sizde puan artmaktadır. Puanınızı baz alarak isminizin başında ki kutucuğun renk ide sürekli değişkenlik göstermektedir. Sizlerin çok daha kolay bir şekilde anlaması ve kafanızın karışmaması adına ‘okey’ ve ‘sahte okey’ taşlarınızı değişik olarak renkte ve şekilde yapılmaktadır. Normal de okey yerde ki göstergenin bir üst numarası olarak seçilmektedir. Sahte okeyse yerdeki taşla aynı olan taştır lakin bizim sitemiz de bu taşlar kaldırılıp yerlerine bizim belirttiğimiz okey ya da sahte okey taşları konulmaktadır. Okey ya da sahte okeyi ayırt etmeniz adına ise okeyin altına ‘okey’ sahte okeyin altınaysa ‘sahte’ yazılmaktadır. Bu da sizin için bir ayrıcalıktır.